Статті про мікоризну інокуляцію - MycoFix

Статті

Мікориза ефективна в протистоянні інфекціям та посиленні імунітету рослин — експерт

  Одним із сучасних інноваційних способів захисту посівів від грибкових та бактеріальних хвороб є використання властивостей мікоризних грибів у препаратах на їх основі. Про це в матеріалі «Мікориза у боротьбі з ґрунтовими бактеріозами і гнилями» на SuperAgronom.com розповів Микола Сучек, керівник відділу R&D агрохімічної компанії VITAGRO PARTNER. У рослинництві виділяють 2 види мікоризних грибів: ектомікоризні й ендомікоризні. Перші розміщуються зовні кореневих відростків, утворюючи покриття, «мішечки» навколо…

Мікоризні препарати можуть допомогти рослинам упоратись зі стресом, спричиненим посухою, — експерт

У нинішніх умовах найбільшим стресом, який лімітує продуктивність сільськогосподарських культур, є посуха. Експерти вважають, що антистресові заходи мають стати узвичаєним елементом технологій вирощування. Як зазначає Микола Сучек, керівник відділу R&D «VITAGRO PARTNER», у матеріалі Стреси від кліматичних змін: мікориза допомагає рослині вистояти, нестача вологи викликає значні зміни більшості фізіологічних процесів рослин. Зокрема, відбувається затримка росту листків, стебла, а за тривалої посухи — і…

MycoFix – новий препарат родючості землі та захисту від хвороб

MycoFix – мікоризант, один з небагатьох препаратів, що розкриває родючість землі та захищає від хвороб.  Технології із застосуванням інокулянтів та мікоризантів дають змогу істотно підвищити рентабельність у вирощуванні сої, кукурудзи та соняшнику.  Останні роки врожайність кукурудзи в Україні, вочевидь, зростає, і в цьому є спільна заслуга як оригінаторів, що пропонують на ринку кращі сорти так і агрономів, що удосконалюють технології вирощування…

Гриб на захисті зернових: унікальний препарат для аграріїв України

Забруднення ґрунтів та незадовільний фіто санітарний стан – дві основні проблеми, що призводять до значних втрат для врожайності Продовольча сільськогосподарська організація  ООН (ФАО)  надала дані, що близько половини світового врожаю втрачається через різноманітні хвороби зернових культур. Під впливом подібних захворювань у рослин спостерігається гальмування росту, ламкість стебел, зміна щільності колоса. Як зазначають у Держпродспоживслужбі останніми роками одними з найпоширеніших в…

Мікориза – фосфатмобілізуючий ефект – основа вдалого старту!

Фосфор – один із трьох основних елементів живлення. За обсягами використання фосфорні добрива посідають друге місце після азоту. Ключова дія фосфору – швидкий старт утворенню кореневої системи рослин, а у випадку озимої пшениці – утворення вторинної кореневої системи. При цьому рослини краще засвоюють воду і поживні речовини з ґрунту, швидше формують надземну масу. Основну частину фосфору рослини використовують у перші…

Органічне землеробство: результати та перспективи

Органічне землеробство стає одним з важливих трендів у світі, і Україна теж рухається в цьому напрямку.  Нагадаємо, що Україна є досить успішним експортером органічної сої, кукурудзи, льону, гірчиці та зернових. А головні ринки для цього – це країни ЄС, в першу чергу Нідерланди, Німеччина, Великобританія, Австрія, Італія, Швейцарія, Бельгія та ін. 19 квітня 2018 року Верховна Рада прийняла законопроект (№5448-д…

Органічне землеробство в Україні зростає

Baker Tilly повідомляє, що у цьому році кількість виробників органічної сільськогосподарської продукції досягла числа 390. Ними обробляється близько 410 тис. га сертифікованих органічних сільськогосподарських земель. Великі агрохолдінги теж приєднуються до цього тренду та виділяють  до 10% своїх земель під такі проекти. Як ми можемо бачити з графіку, тенденція на зростання органічного землеробства є доволі стрімкою протягом останніх п’яти років. Джерело

Что такое арбускулярная микориза?

Итак, микориза является симбиозом растений и грибницы.  При этом растение поставляет грибнице сахара, полученные путем фотосинтеза, взамен гифная сеть улучшает способность растений поглощать воду и питательные вещества. Микориза увеличивает площадь поверхности корня, абсорбирует питательные вещества из почвы, особенно фосфор и другие микроэлементы, через гифы и транспортируя в клетку-хозяина. Почти 90% сельскохозяйственных культур являются микоризальным и, в основном,  для грибницы арбукулярного типа…

Більше про мікоризу – на виставці Зернові Технології 2018

Запрошуємо Вас краще ознайомитися з нашим новим препаратом Мікофікс на виставці “Зернові Технології 2018”, 21-23 лютого.  Ми будемо раді представити Вам нові торгівельні марки та препарати для Вашого великого врожаю.  22 лютого 2018 року з 10 до 12.00 на семінар “Мікориза – нове слово в аграрній науці” к. с/г наук, ст. наук. консультанта, начальника відділу насінництва АХК “Вітагро” Сучека М.М. Виставка…

Мікоризна інокуляція – переваги

Про мікоризу та її дію   Як мікоризна інокуляція впливає на розвиток рослини? На приведеному вище малюнку схематично показаний механізм її дії.  Мікориза допомогає створити вторинну кореневу систему, що є дуже ефективною для видобування не тільки води, досягаючи того пласту гумусу, де вона є доступною (в період посух), але також і дає можливість переробити органічні сполуки фосфору, що рослина через…